444 39 89

bilgi@donatimdis.com.tr

Leyla Atakan Cd. No: 10

İzmit – KOCAELİ

0262 331 41 07
İmplant tedavisi İzmit

İMPLANT İLE DOĞAL DİŞLERE KAVUŞUN

İmplant, oluşabilecek herhangi bir nedenden dolayı kaybedilen dişlerin yerine, işlevini ve düzgün görünümünü tekrar kazandıracak, kişilerin çene kemiğine yerleştirilen, uygulanacak kişinin vücuduna uygun olan malzemelerle hazırlanan yapay diş kökü olarak adlandırılır.

 

İmplantın ne olduğunu en kısa şekilde açıklayacak cevap ise, eksik olan diş kökünüz yerine titanyum malzemelerden oluşan bir kök eklenmesidir. Toplum içerisinde implant, titanyum malzemenin üzerine yerleştirilen diş gibi durmaktadır. Ancak implant sadece dişinizin üst yapısı için hazırlanan bir köktür.

 

İmplant yapay bir diş olmasına rağmen çene kemiğine yerleştirilir ve sonrasında gerçek dişin görevini tam anlamıyla sağlar. Kaybedilen dişlerin yerine gerçek dişlerinizdeki konforu ve gerekli yaşam kalitesini tekrardan elde etmenizi sağlar.

İmplantlar hakkında daha fazla bilgi almak için blog sayfamızdaki diş implantı kılavuzu  yazımızı okuyabilir ve Özel Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

4
e
0
P
#
#
B
W
#
#
L
W
#
#
L
W
#
#
L
Call Now Buttonİletişime Geç!