444 39 89

bilgi@donatimdis.com.tr

Leyla Atakan Cd. No: 10

İzmit – KOCAELİ

0262 331 41 07
Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı ile güvenle gülümseyin!

Özgürce ve güvenle gülümsemek isteyip, dişlerindeki görünüm bozuklukları ve hastalıkları nedeniyle gülümseyemeyenlerdenseniz, gülüş tasarımı ile artık bu sorundan kurtulabilirsiniz.

TEDAVİNİN AŞAMALARI

Kişiye özel olarak belirlenen gülüş tasarımı işleminde hastanın;

  • Yüz hatları,
  • Cinsiyeti,
  • Yaşı ve
  • Beklentileri

gibi faktörler dikkate alınır.

Tedaviye başlamadan önce hastayla görüşülerek nasıl bir gülüşe sahip olmak istediği öğrenilir. Dişlere henüz müdahale edilmemişken ağız dışı, ağız içi yüz fotoğrafları ve konuşma gülme sırasındaki videoları çekilir. Böylelikle ağzın genel durumu ve dişlerdeki problemler anlaşılarak tedavide diğer aşamaya geçilir. Bilgisayarda oluşturulan ölçü ile hazırlanan diş modeli hastaya gösterilir ayrıca şablonlar üzerine oturtulan bu model dijital olarak bilgisayarda da hastaya sunularak onay alınır. Hastanın onay vermesi halinde tedavi başlar.

UYGULANAN İŞLEMLER

Gülüş tasarımı uygulamasında öncelikle var olan çürük dişler ve diş eti hastalıkları tedavi edilir, diş temizleme işlemleri uygulanır. Sonrasında ise hastaların ihtiyaçlarına göre; gingivektomi, diş beyazlatma, diş eksikliklerinin implant ve protez uygulamalarıyla telafi edilmesi, porselen lamineler ve kaplamalar, zirkonyum kaplamalar ve ortodontik tedaviler (tel tedavisi) uygulanır.

 

Sağlıklı ve güzel görünümlü diş ve ağız yapısına kavuşmak Özel Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin uyguladığı gülüş tasarımı ile çok kolay. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili bir problem yaşadığınızda Karabaş Mahallesi, No: Leyla Atakan Cd. No:10, 41100 İzmit/Kocaeli adresini ziyaret edebilir ya da (0262) 444 3 989 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

4
e
0
P
#
#
B
W
#
#
L
W
#
#
L
W
#
#
L
Call Now Buttonİletişime Geç!