444 39 89

bilgi@donatimdis.com.tr

Leyla Atakan Cd. No: 10

İzmit – KOCAELİ

0262 331 41 07

DİJİTAL GÜLÜŞ TASARIMI

(DSD- Digital Smile Design)

Her birey, kendini ifade eden sağlıklı bir gülüşü hak eder. Üstelik bu gülüşe ulaşmak sandığınızdan çok daha kolaydır. Profesyonel Gülüş Tasarımı stüdyolarında elde edilen fotoğraf ve videolarınız üzerinden…

devamı

Dijital Gülüş Tasarımı

Her birey, kendini ifade eden sağlıklı bir gülüşü hak eder. Üstelik bu gülüşe ulaşmak sandığınızdan çok daha kolaydır...

DİŞ TEDAVİSİNDE SEDASYON

Diş çürükleri çocukların ağız ve diş sağlığını etkilemek ile birlikte genel sağlığını, uyku düzenini ve psikolojisini de olumsuz yönde etkilemektedir.

İMPLANT

İmplant eksik dişleri tamamlamak için çene kemiğine yerleştirilen bir tür vidadır, halk arasında kök ekme yöntemi olarakda bilinir.

Ortodonti

Dişlerdeki çapraşıklıkların düzeltilmesi, çene ve yüzdeki uyumsuzlukların önlenmesi ve giderilmesi ile ilgilenen diş hekimliği dalıdır. Her yaşta uygulanabilen bir tedavi olmasına rağmen küçük yaşlarda daha başarılı sonuçlar alınır.

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma işlemi dişleriniz üzerindeki sigara, çay, kahve gibi lekelerin temizliği yapıldıktan sonra özel bir ışık sayesinde uygulanan jeller yardımı ile 7-8 ton diş renginizin açılması işlemidir. İki yöntem olarak uygulanır.

Kanal Tedavisi

Endodonti diş pulpasına kadar ilerlemiş problemler neticesinde kök kanalı tedavi uygulamalarını içeren bir diş hekimliği ana bilim dalıdır.

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız Diş ve ÇEne Cerrahisi; cerrahi işlem gerektirecek diş çekimleri, gömük dişler, diş kökü rezeksiyonları, implant uygulamaları, çenelerdeki kistik ve tümöral oluşumların tedavisi...

Pedodonti

Pedodonti 0-14 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlığını koruyan ve oluşan hastalıkları tedavi eden diş hekimliği dalıdır. Çocuk hastalarda başarının temelini hasta-hekim ilişkisi oluşturmaktadır...

Dermal Dolgu

Dermal dolgu genel estetik kozmetik diş hekimliğinin hastanın kendini rahat doğal hissedebileceği spa ortamında yapılması işlemidir. Bu klinikte hastanın tamamen kendini rahat hissedebileceği bir ortam...

mkd-team-image
-Uzm. Dr. Dt. Cahide AĞLARCI
Ortodonti (Diş Teli Tedevisi) Uzmanı
mkd-team-image
Dt.Serkan EMEN
Diş Hekimi
mkd-team-image
Dt.Mehmet KILIÇ
Diş Hekimi
Donatım TV

Özel Donatım doktorları tarafından hazırlanmış içerikler ile ağız ve diş sağlığı hakkında genel bilgilere ulaşabilir ve doktorlarımıza soru sorabilirsiniz.

Randevu almak için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

ONLINE RANDEVU

HAKKIMIZDA

 

2009 yılından günümüze diş hekimliği alanında hizmet veren Özel Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Türkiye de 2 ayrı şehirde diş tedavi klinikleri ile faaliyet gösteren Adapazarı/Sakarya merkezli İzmit/Kocaeli şubeli  , çağa uyum sağlamayı hedefleyerek, yenilenen misyon ve vizyonu ile ,Dental Radyoloji kliniği(Digital Panaromik,Sefalometrik Röntgen üniteleri) ameliyathaneleri ile  hizmet veren ağız ve diş sağlığı merkezidir.

implant

İmplant, oluşabilecek herhangi bir nedenden dolayı kaybedilen dişlerin yerine, işlevini ve düzgün görünümünü tekrar kazandıracak, kişilerin çene kemiğine yerleştirilen, uygulanacak kişinin vücuduna uygun olan malzemelerle hazırlanan yapay diş kökü olarak adlandırılır.

İmplantın ne olduğunu en kısa şekilde açıklayacak cevap ise, eksik olan diş kökünüz yerine titanyum malzemelerden oluşan bir kök eklenmesidir. Toplum içerisinde implant, titanyum malzemenin üzerine yerleştirilen diş gibi durmaktadır.

Detaylı Bilgi

Lamine Diş Kaplama

Bir diğer adı da “Yaprak Porselen” olan Lamine Diş Kaplama, dişlerdeki deforme olma ve kırılma gibi durumlara özel olarak hazırlanan, estetik görünme kaygılarını ortadan kaldıran ve dişlerin ön yüzeylerine yapıştırılan porselen diş kaplamalarıdır.

Kişinin dişeri üzerinde hiçbir aşındırma yapılmaksızın uygulanan lamine diş kaplama, üst düzey hassasiyet ve uyum yakalanmasını sağlarken ince, yarı geçirgen bir tabakadır. İnce yapıya sahip olan lamine diş kaplamalar oldukça dayanıklı ve kolay kolay kırılmayacak düzeydedirler.

Detaylı Bilgi
ağız kokusu
17 Mayıs 2017

AĞIZ KOKUSU

Ağız kokusunu önlemek için gargaraya batırılmış yumuşak bir fırça ile dilinizin en arkasın

Diş fırçalama
17 Mayıs 2017

AĞIZ YARALARI

Genel sağlığı tehdit edebilecek birçok hastalığın ilk belirtileri ağız içinde kendini göst

4
e
0
P
#
#
B
W
#
#
L
W
#
#
L
W
#
#
L
Call Now Buttonİletişime Geç!